Sanatorium Modrzew

Zapraszamy Państwa na leczenie i rehabilitację do całorocznego Sanatorium Uzdrowiskowego „Modrzew” w Inowrocławiu. Usytuowanie w tej przepięknej i malowniczej miejscowości stanowi doskonałą bazę dla wypoczynku i dbałości o zdrowie.

Otoczeni zielenią Parku Zdrojowego, w sąsiedztwie Tężni Solankowej oraz Ogrodów Papieskich, w ciszy i spokoju specjalizujemy się w pomocy pacjentom cierpiącym na choroby narządu ruchu, układu krążenia, układu oddechowego, na schorzenia neurologiczne, przemiany materii i endokrynologiczne.

Dysponujemy nowoczesną bazą zabiegową połączoną bezpośrednio z częścią hotelową. Wszelkie świadczone usługi, rozrywka, bezpłatny dostęp do internetu, kaplica rzymsko – katolicka oraz leczniczy basen solankowy zlokalizowane są na miejscu pod jednym dachem, a cały budynek jest w pełni dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na terenie Sanatorium znajduje się płatny  parking dla samochodów.

Dokładamy wszelkich starań, aby przy pomocy doświadczonej kadry lekarskiej i rehabilitacyjnej oraz szerokiemu wachlarzowi oferowanych zabiegów proces leczenia przynosił satysfakcjonujące rezultaty oraz Państwa zadowolenie.

Zapraszamy po zdrowie i wypoczynek!

 


Sanatorium Uzdrowiskowe
„MODRZEW”
ul. Wierzbińskiego 50a
88-100 Inowrocław

© 2012 Copyright by Sanatorium MODRZEW. Wszelkie prawa zastrzeżone. Produkcja nrjeden.pl Opracowanie graficzne fotoslub.eu